آخرین اخبار
تاریخ:1397/04/03
عملیات احداث بیمارستان 270 تخت خوابی توسط پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بندرعباس آغاز شد

عملیات احداث بیمارستان 270 تخت خوابی توسط پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بندرعباس آغاز شد


در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس عملیات احداث یک بیمارستان 270 تخت خوابی با حضور فریدون همتی استاندار هرمزگان ، محمد علی دادور مدیر عامل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس ، نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و سایر مقامات و مسئولان در بندرعباس آغاز شد. 

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس ، استاندار هرمزگان درآئین آغاز عملیات احداث این بیمارستان گفت: این بیمارستان 270 تخت خوابی توسط پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس با ایجاد تمامی امکانات و تامین تجهیزات طی مدت حداکثر 2 سال در محوطه بیمارستان شهید محمدی بندرعباس ساخته می شود.

فریدون همتی خاطر نشان کرد: امیدواریم کار خوبی که پالایشگاه ستاره خلیج فارس در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود در استان آغاز کرده برکات خوبی برای هرمزگان داشته باشد و دیگر بنگاههای بزرگ اقتصادی فعال در استان نیز به انجام این مسئولیت توجه داشته باشند.

مدیر عامل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس نیز با اشاره به اینکه این پالایشگاه توانسته نیاز کشور در زمینه سوخت را تامین کند. افزود : احداث بیمارستان 270 تخت خوابی نیز برای ایفای مسئولیت های اجتماعی این پالایشگاه و خدمت به مردم شریف استان هرمزگان صورت می گیرد که تلاش می کنیم در سریع ترین زمان ممکن تکمیل و به بهربرداری برسد .


در ادامه این مراسم رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس ضمن قدردانی از تیم مدیریتی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس افزود: مدیران این مجموعه با سرعت خوبی کار راه اندازی این پالایشگاه را انجام داده اند و در کنار آن با چنین اقداماتی الگوی مناسبتی در زمینه ایفای مسئولیت های اجتماعی محسوب می شوند .

محمد آشوری عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با بیان اینکه صنعت نفت طلایه دار انجام مسئولیت های اجتماعی در هرمزگان است ، اظهار داشت: در شرایط امروز بنگاههای اقتصادی نقش تعین کننده ای در تحرک توسعه استان هرمزگان بر عهده دارند.