آخرین اخبار
تاریخ:1397/08/27
افتتاح نمایشگاه کتاب ستاره خلیج فارس

افتتاح نمایشگاه کتاب ستاره خلیج فارس
با حضور محمد علی دادور مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت هفته کتاب وکتابخانی روز شنبه نمایشگاه کتاب این شرکت افتتاح شد .

دیرعامل شرکت نفت‌ستاره خلیج‌فارس در جمع خبرنگاران از نمایشگاه نفت‌ستاره خلیج‎‌فارس به عنوان هدیه‌ای فرهنگی نام برد تا این پالایشگاه و صنعت در رونق بخشی بیشتر نسبت به مطالعه نقش‌آفرینی کند.
نمایشگاه کتاب در بلوار ولایت در منطقه سیم‌بالا بندرعباس تا یک هفته آینده دایر و کتاب‌ها با تخفیف 30 تا 50 درصدی عرضه می‌شود.

به گفته محمدعلی دادور، نمایشگاه کتاب با موضوعات مختلف برپا شده و ناشر آن هم عنوان کرده است که کتاب‌های درخواستی شهروندان را  48 ساعته تامین می‌کند و درصورت استقبال شهروندان، مدت زمان برگزاری نمایشگاه تمدید می‌شود.

وی اظهارداشت: با سودآوری پالایشگاه نفت‌ستاره خلیج‌فارس تلاش می‌کنیم که سود آن به مردم نیز برسد که در همین راستا، پالایشگاه به موضوع مسئولیت‌های اجتماعی توجه ویژه دارد و احداث بیمارستان 264 تختخوابی را در جوار بیمارستان شهیدمحمدی آغاز کرده است.

دادور خاطرنشان کرد: حمایت از تیم‌های ورزشی و تعمیر مدارس و همچنین بازسازی آنها را در برنامه داریم و تداوم می‌یابد.

مدیرعامل شرکت نفت‌ستاره خلیج‌فارس تصریح‌کرد: در حوزه کتاب و ورزش که در سلامتی جامعه اثرگذار است و به همین دلیل به این بخش‌ها، توجه ویژه‌ای شده و به عنوان یک اصل برایمان مطرح می‌شود تا سلامت روانی جامعه ارتقا یابد.

وی گفت: رسالت ما، تولید فرآورده‌های نفتی است که با تاکیدات استاندار هرمزگان مقرر شد که در این بخش‌ها نیز حمایت‌هایی صورت گیرد. درصورت متمرکز شدن حساب‌های صنایع؛ می‌توان به تمامی تیم‌های ورزشی کمک کرد. پالایشگاه نفت‌ستاره خلیج‌فارس در همین راستا، تا حد امکان حمایت می‌کند و این موارد در تقویم فرهنگی و آموزشی و ورزشی پالایشگاه وجود دارد.

دادور بیان‌کرد: همچنین برای حمایت از نمایشگاه کتاب، موضوعات آموزشی، موسیقی، تئاتر استان، رسانه‌ها برنامه‌ریزی شده و به دنبال بهره‌مندی بخش‌های مختلف جامعه از مواهب پالایشگاه هستیم.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس ادامه داد: بازسازی مدرسه در روستاهای رودخانه شهرستان رودان نیز درحال انجام است. بدنبال این هستیم که شهرک‌سازی نکنیم تا در استان اشتغال‌زایی شود و ساخت وساز در شهر رونق یابد.

وی از افتتاح فاز سوم پالایشگاه نفت‌ستاره خلیج‌فارس تا بهمن ماه سال‌جاری خبرداد و گفت: فاز چهارم همزمان با افتتاح فاز سوم، وارد عملیات اجرایی می‌شود.