بالا

پیام تبریک مدیر روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت روز خبرنگار

تاریخ: مرداد 16، 1399

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.


ایجاد گنجینه‌ی ارزشمند منابع انسانی در صنعت نفت کشور

تاریخ: تیر 29، 1399

مدیر عملیات پالایشگاه ستاره خلیج فارس این پالایشگاه را دانشگاهی واقعی و نمونه‌ای موفق در اجرای اقتصاد مقاومتی و دستیابی به جهش تولید خواند و افزود: جوان‌گرایی، تربیت مدیران و مهندسان کارآزموده و آموزش کارگران ماهر به بهترین شکل در این پالایشگاه محقق شده است.


فرم‌های استخدام پالایشگاه ستاره خلیج فارس جعلی است

تاریخ: تیر 29، 1399

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس نسبت به انتشار فراخوان‌های جعلی و کلاهبرداری برخی از کافی‌نت‌ها و بنگاه‌های کاریابی برای جذب نیرو در این پالایشگاه هشدار داد.


تحسین رهبر انقلاب از اقدامات پالایشگاه ستاره خلیج فارس

تاریخ: تیر 23، 1399

مقام معظم رهبری رهبری در خلال ارتباط تصویری با نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اقدامات صورت گرفته در ابرپالایشگاه ستاره خلیج فارس را تحسین کردند.


ستاره خلیج فارس نماد خودکفایی و تبلور اقتصاد مقاومتی

تاریخ: تیر 21، 1399

استاندار هرمزگان پالایشگاه ستاره خلیج فارس را نماد خودکفایی و تبلور اقتصاد مقاومتی خواند و گفت: با ذهن توانای مهندسان، جوانان، دانشمندان، مدیران و تصمیم‌گیران این مملکت، پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس نه تنها به یک موزه متروکه تحریمی مبدل نشد، بلکه به بزرگترین پالایشگاه میعانات جهان تبدیل شد.
 


شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :