شرکت نفت ستاره خلیج فارس - ستاره خلیج فارس، میزبان مراسم روز جهانی محیط زیست
بالا

ستاره خلیج فارس، میزبان مراسم روز جهانی محیط زیست

تاریخ: 18 اردیبهشت، 1398
ستاره خلیج فارس، میزبان مراسم روز جهانی محیط زیست

رئیس روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از میزبانی این شرکت در مراسم روز جهانی محیط زیست در هرمزگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، «نرگس صداقت» در تشریح این خبر گفت: با تدبیر مدیر عامل محترم و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی، میزبانی مراسم روز جهانی محیط زیست را با همکاری اداره کل محیط زیست استان هرمزگان عهده‌دار شدیم که در خلال اینبرنامه خبرهای خوبی برای محیط‌زیست استان به گوش خواهد رسید.

وی افزود: یکی از فلسفه های ایجادی پالایشگاه ستاره خلیج فارس حراست از محیط زیست از طریق تولید بنزین با کیفیت فراتر از یورو۵ بوده است چرا که این پالایشگاه به عنوان اصلی ترین تامین کننده سبد سوخت کشور نقش مهمی در حفاظت از محیط زیست دارد.

رئیس روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس  این پالایشگاه را پالایشگاه سبز کشور خواند و بیان داشت: توسعه پایدار در گرو حفظ و حراست از محیط زیست است و امیدواریم در حد توان خود بتوانیم در این راه گام‌های اساسی برداریم.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :