شرکت نفت ستاره خلیج فارس - سطح دانش بهداشتی در حوزه صنایع باید ارتقاء یابد
بالا

سطح دانش بهداشتی در حوزه صنایع باید ارتقاء یابد

تاریخ: 21 اردیبهشت، 1398
سطح دانش بهداشتی در حوزه صنایع باید ارتقاء یابد

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس با اشاره به اهمیت حفظ سلامت نیروها به منظور تداوم روند تولید و توسعه پایدار، گفت: در همین راستا سطح دانش بهداشتی در حوزه صنایع باید ارتقاء یا...

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، «محمدعلی دادور» در نشست با مسئولان بهداشت هرمزگان اظهار داشت: تعامل شبکه بهداشت استان با صنایع امری ضروری است و ما توقع داریم اداره بهداشت در راستای ارتقا سطح دانش بهداشتی صنایع کلاس‌های آموزشی بیشتری را برگزار کند.

وی افزود: توجه به بهداشت در صنایع بسیار حائز اهمیت است، زیرا حفظ سلامت نیروها برای ادامه روند تولید و ایجاد توسعه پایدار در درجه اولویت بالایی قرار دارد.

دادور با اشاره به برپایی غرفه‌های سنجش فشارخون در پالایشگاه ستاره خلیج فارس به مناسبت آغاز بسیج ملی کنترل فشار خون بالا، گفت: در تدارک برنامه‌ای هستیم تا خانواده پرسنل را نیز در این طرح مشارکت دهیم.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بخش دیگری از صحبتهای خود بیان داشت: در شرایط فعلی نقش ستاره خلیج فارس نقشی استراتژیک در معادلات انرژی و امنیت منطقه است.

وی خاطرنشان کرد: ستاره خلیج فارس بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان و متعلق به تمام مردم ایران و هرمزگان است و به زودی خبرهای خوبی از این پالایشگاه به گوش مردم ایران خواهد رسید.

دادور تاکید کرد: هدف ستاره خلیج فارس جلوگیری از صادرات مواد خام و تبدیل آن به فرآورده‌های با ارزش تر است و این مساله می‌تواند به اشتغالزایی گسترده در استان هرمزگان و کشور بیانجامد و همه باید در این مسیر تلاش کنیم.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :