بالا

حضور موفق ستاره خلیج فارس در بازار بهاری بورس انرژی

تاریخ: 06 اردیبهشت، 1399
حضور موفق ستاره خلیج فارس در بازار بهاری بورس انرژی

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از ۶ عرضه بورسی و انعقاد ۱۷ قرارداد فروش فرآورده در فروردین سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، «محمدعلی دادور» در تشریح این خبر بیان داشت: در فروردین ماه امسال 6 عرضه موفق در بورس انرژی داشته ایم که در پی آن 17 قرارداد بورسی به امضا رسیده است.

وی تصریح کرد: مجموع تناژ تحویلی در پی این 17 قرارداد 605 هزار تن فرآورده بود که این فرآورده‌ها شامل هوی‌اند، نفتای سبک و نفتای میانی می‌شدند.

وی ادامه‌ داد: عرضه‌ی نفتای سبک با قیمت ۴۵- دلار عرضه‌ای موفق و رکوردی تاریخی در بورس انرژی کشور به حساب می‌آید که در ماه اخیر شرکت نفت ستاره خلیج فارس موفق به ثبت آن شد.

دادور بیان داشت: در حرکتی مبدعانه از سوی شرکت نفت ستاره خلیج فارس بسته‌ای سوختی شامل نفتای سبک، نفتای میانی و برش سنگین تهیه و در بورس عرضه شد که امیدواریم این نوع عرضه در آینده نیز ادامه داشته باشد.

وی در پایان ضمن اشاره به نام‌گذاری سال جاری و تدبیر هوشمندانه مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد «جهش تولید» در صنعت کشور گفت: علی‌رغم ایجاد شرایط ویژه به تبع شیوع ویروس کرونا از تمام ظرفیت ها برای ایجاد جهش در تولید استفاده خواهیم کرد.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :