بالا

رتبه برتر کشور در پدافند غیرعامل به ستاره خلیج فارس رسید

تاریخ: 16 اردیبهشت، 1399
رتبه برتر کشور در پدافند غیرعامل به ستاره خلیج فارس رسید

شرکت نفت ستاره خلیج فارس به سبب رعایت و اجرای مبانی پدافند غیرعامل موفق به کسب رتبه برتر کشوری در این زمینه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، حراست و حفاظت از زیرساخت‌های حساس و شریان‌های اصلی اقتصاد کشور امری بسیار حیاتی است و این موضوع اهمیت توجه به الزامات و ضرورت‌های پدافند غیرعامل را بیش از پیش نمایان می‌کند.
در ابرپالایشگاه ستاره خلیج فارس نیز که تامین بخش عمده‌ای از سبد سوخت کشور را برعهده دارد، رعایت این الزامات از اهمیت دوچندانی برخوردار است و به گفته‌ی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور پالایشگاه‌ ستاره خلیج فارس از جمله زیرساخت‌های حیاتی و استراتژیک کشور محسوب می‌شود که باید تدابیر امنیتی ویژه‌ای برای آن اندیشیده شود.
برگزاری مانورهای منظم ارزیابی وضعیت، پایش چالش‌های احتمالی، ساعت‌ها بحث و تبادل نظر با کارشناسان زبده و کارکشته‌ی ملی، تهیه تجهیزات و تامین زیرساخت‌های مورد نیاز و در یک کلام درک ضرورت توجه به رعایت و اجرای مبانی پدافند غیرعامل این پالایشگاه را به نمونه برتر کشوری تبدیل کرده است.
به استناد لوح تقدیری که اخیرا از سوی «محسن زینلی تختی» مدیرکل پدافند غیرعامل استان هرمزگان به «فرهاد صالحی» دبیر پدافند غیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس اهدا شده، وی به عنوان دبیر فعال در راستای پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل در استان هرمزگان و شرکت نفت ستاره خلیج فارس به عنوان رتبه‌ی برتر پدافند غیرعامل کشور در سال 1398 انتخاب شده اند.
گفتنی است مصمون سازی زیرساخت های کشور، رصد و پایش تهدیدات نوین، اقدامات ارزشمند در جهت حفظ تولید و کمک به اقتدار ملی از دلایل این انتخاب ذکر شده است.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :