بالا

پیام مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در پی شهادت دانشمند هسته‌ای

تاریخ: 08 آذر، 1399
پیام مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در پی شهادت دانشمند هسته‌ای

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس با صدور پیامی شهادت دانشمند بزرگ هسته‌ای کشورمان دکتر محسن فخری زاده را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، متن پیام محمدعلی دادور به شرح زیر است:

ترور و شهادت دانشمند برجسته علمی و هسته‌ای کشور، شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که عمر با برکت خود را صرف پژوهش و تحقیق در عرصه‌های مختلف دفاعی و علمی کشور کرد، بار دیگر درماندگی و عجز دشمنان قسم خورده ایران اسلامی در برابر پیشرفت‌های علمی فرزندان این سرزمین را نشان داد.

شهید فخری زاده در طول عمر پر برکت خود توفیق ارائه خدمات فراوانی به صنایع دفاعی ایران را یافت که تربیت شاگردان سخت‌کوشی که راه او را با تمام توان ادامه دهند از جمله میراث ماندگار ایشان به شمار می‌رود.

مزدوران جنایتکار و شقاوت‌پیشه باید بدانند با شهادت امثال دکتر فخری زاده نه تنها خللی در اراده جوانان ایران اسلامی در پیمودن مسیر رشد علمی ایجاد نخواهد شد، بلکه عزم آنان را در ادامه راه این شهید والامقام مصمم‌تر خواهد کرد.

این‌جانب شهادت ایشان را خدمت رهبر فرزانه و حکیم انقلاب، خانواده گران‌قدر آن شهید والامقام، جامعه علمی کشور و ملت سرافراز ایران اسلامی تبریک و فقدان او را تسلیت می‌گویم و علو درجات او را از خداوند منان مسألت می‌کنم.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :