بالا

درخشش ستاره خلیج فارس در جشنواره ملی انتشارات

تاریخ: 03 دی، 1399
درخشش ستاره خلیج فارس در جشنواره ملی انتشارات

روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بخش‌های مختلف پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات توانست عناوین متعددی را از آن خود کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، صبح امروز اختتامیه‌ی پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی کشور در تهران و در سالن همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.
این جشنواره که همه ساله به همت انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و با همکاری دانشگاه‌ها، روابط عمومی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی به ارزیابی عملکرد روابط عمومی های کشور می پردازد، امسال نیز همچون سال‌های گذشته در بخش‌های متعددی فعالیت خود را ادامه داد و روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس نیز به عنوان دستگاه برتر در بسیاری از بخش ها نامزد بود.
با این حال امروز بنا بر اعلام نظر هیات داوران روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بخش عکس رتبه‌ی برتر ملی و در بخش‌های تهیه و تدوین کتاب رتبه اول، تهیه و تدوین بروشور رتبه‌ی اول و در بخش تبلیغات رتبه‌ی دوم را در سطح استان های کشور از آن خود کرد.
گفتنی است این جشنواره در دو بخش رقابتی و آموزشی به کار خود پایان داد و از دستگاه‌های برتر با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :