بالا

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه

تاریخ: 26 دی، 1399
پیام تسلیت مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس با انتشار پیامی فرا رسیدن ایام فاطمیه را تسلیت گفت.

فرا رسيدن ايام حزن انگيز فاطميه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را به تمامي محبان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام به‌ویژه کارکنان شرکت نفت ستاره خلیج فارس تسليت عرض می‌کنم.

دهه فاطمیه روزهای غمبار سوگواری بر شهادت بزرگ بانويی است كه معیار فضایل بود و همگان را به پارسایی و پایداری فرا می خواند.

حضرت زهرای مرضيه (س)  ام ابيها بود و تكيه گاه پيامبر عظيم الشان السلام، و بزرگ ترين آموزگار بانوان جهان. او كه در دوران حيات خويش نمونه عصمت و صبر و ايثار بود و با شهادت مظلومانه و سيره زندگي خود به جهانيان آموخت هر كس به ريسمان الهی و خاندان نبوت تمسک جويد، بی‌ترديد راه حق و حقيقت را برگزيده است و تا هميشه تاريخ در اذهان بيدار دلان جهان زنده خواهد ماند. 

شهادت حضرت زهرا (س) تنها واقعه‌ای تاريخي نيست؛ بلكه آموزه‌ای متعالي در باب دفاع از آرمان های دينی و ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) است.

اميد است در اين ايام با سوگواري بر غم شهادت دخت گرامی آخرين پيام آور نور و رحمت بكوشيم تا پيروان شايسته ای براي مكتب اسلام باشد و با تاسی به سيره اهل بيت عصمت و طهارت در مسير سعادت و بهروزی جامعه گام برداريم.

 

محمدعلی دادور

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :