بالا

پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت روز هوای پاک

تاریخ: 29 دی، 1399
پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت روز هوای پاک

محمدعلی دادور در پیامی فرارسیدن روز هوای پاک را تبریک گفت.

هوای پاک را نمی‌توان با پول خرید، اما می‌توان با درایت، علم و برنامه‌ریزی ساخت؛ آن‌ هم ساختنی که تمام ساکنان کره‌ی زمین در ایجاد آن نقش دارند. باید پذیرفت که زندگی سالم در گرو رفتار منطقی ما با قوانین طبیعت است و چنانچه در کنار توسعه‌ی اقتصادی و صنعتی مسائل زیست محیطی هم مد نظر قرار گیرد، می‌توان به توسعه‌ی پایدار امید داشت.

پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس نیز به عنوان بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان و عمده‌ترین تامین‌کننده‌ی سبد سوخت کشور در سالیان اخیر یکی از دلایل اصلی کاهش آلایندگی‌ کلان‌شهرها بوده است. تولید روزانه 45 میلیون لیتر بنزین پاک با استاندارد فراتر از یورو 5، جلوگیری از ورود گوگرد به خط فلر و اتمسفر، اندازه‌گیری هوای خروجی دودکش‌ها به صورت مستمر توسط آزمایشگاه معتمد محیط‌زیست و احداث ایستگاه سنجش هوای محیطی در پالایشگاه تنها گوشه‌ای از اقدامات در راستای حفاظت از هوا است.

بی‌شک نسل‌های آینده رفتار ما را در مواجهه با طبیعت به قضاوت خواهند نشست و بر ما واجب است که در حفظ مواهب طبیعی که به عنوان امانت از سوی پروردگار توانا به ودیعت گذاشته شده، کوشا باشیم. این‌جانب نیز به سهم خود ضمن گرامیداشت ۲۹ دی‌ماه روز ملی هوای پاک، از تمامی افراد و سازمان‌های دخیل در حفاظت از محیط‌زیست که موجب سالم ماندن هوا و داشتن هوای پاک می‌شوند، دعوت می‌کنم که در این راه از تمام توان خود استفاده کنند و امیدوارم هر روز شاهد تعمیق بیشتر فرهنگ زیست محیطی در جامعه باشیم.

 

و من الله التوفیق

 

محمدعلی دادور

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :