بالا

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس

تاریخ: 01 فروردین، 1400
پیام نوروزی مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در پیامی فرارسیدن نوروز باستانی و سال جدید را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، در پیام محمد علی دادور آمده است:

خداوند بزرگ و منان را سپاس که سالی دگر با نسیم روح‌نواز بهاری آغاز شد و دیگر بار مژده‌ای از سوی پروردگار مهربان برایمان به ارمغان رسید؛ مژده‌ای که ما را به فردایی روشن نوید می‌دهد و فصل تازه‌ای از شکوفایی و تازگی را در مقابل چشمان‌مان می‌گشاید.

پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان پالایشگاهی جوان و نورسته، تجلی‌گاه همزیستی و تلاش برادرانه و خالصانه متخصصان صنعت نفت کشور است؛ افرادی که در سال گذشته نیز همچون سال‌های پیشین، علی‌رغم شیوع ویروس کرونا برگ زرین دیگری بر افتخارات جمهوری اسلامی ایران افزودند و اگر وحدتی برخاسته از همدلی و برادری بدون توجه به تفاوت‌های زبانی، رنگ پوست، قومیت و مذهب وجود نداشت، امروز نمی‌توانستیم به چنین دستاورد سترگی دست یابیم.

تولید 45 میلیون لیتر بنزین، 15 میلیون لیتر نفت‌گاز، هزار و 500 تن گاز مایع و فرآورده‌های دیگری همچون هیدروژن، گوگرد، انواع حلال‌ها و خوراک پتروشیمی‌های کشور در شرایط تحریم کار کوچکی نیست و مقام معظم رهبری نیز در سال گذشته بسیار باعث دلگرمی ما شدند و بارها در بیانات خویش فرمودند که ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس آبروی نظام را ارتقا داد که این صحبت همواره در تاریخ ثبت خواهد شد و ما به عنوان اعضای خانواده‌ی بزرگ ستاره خلیج فارس به این مساله می‌بالیم و به آن افتخار خواهیم کرد.

حال که در سالی جدید منور به دو سالروز سراسر سرور تولد حضرت ولی‌عصر (عج) و دو سالروز ميلاد حضرت علی‌اکبر (ع) قرار گرفته‌ایم؛ وظیفه داریم با سرلوحه قرار دادن مبانی ولایت‌مداری و اتخاذ افکار نو و انجام تلاش و کوشش فراوان به سمت قله‌های پیشرفت حرکت کنیم و به سهم خود در راستای اعتلای ایران اسلامی گام برداریم. در این مجال جا دارد بار دیگر از زحمات، جان‌فشانی‌ها و ایثار همکاران ارجمندم، همچنین صبوری و متانت همسران و فرزندان ایشان که با همت و استقامت، امنیت سبد سوخت کشور را تضمین کرده‌اند، خاضعانه قدردانی کنم و امیدوارم مردم شریف ایران و هرمزگان، به‌ویژه خانواده‌ی بزرگ ستاره خلیج فارس، در سال جدید بهترین و نیکوترین اقبال را در سایه‌ی توجهات قادر متعال در انتظار داشته باشند و شاهد پیشرفت همه‌جانبه‌ی کشور عزیزمان باشیم.

 

▫️محمدعلی دادور

▫️مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :