بالا

پیام تبریک مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت روز جمهوری اسلامی

تاریخ: 12 فروردین، 1400
پیام تبریک مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت روز جمهوری اسلامی

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در پیامی فرارسیدن روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، در پیام محمد علی دادور آمده است:

دوازدهم فروردین سال‌روز تجلی حقانیت تلاش‌های تاریخی ملت ایران در دستیابی به آرزویی دیرین و یکی از تأثیرگذار‌ترین روزهای تاریخ ایران است که در این روز نظام جمهوری اسلامی ایران با رأی حداکثری امت همیشه در صحنه مُهر تأیید گرفت و همگان به استقرار این نظام به رهبری امام خمینی (ره) لبیک گفتند.

در این روز، مردم انقلابی ایران با حضور در یک همه‌پرسی باشکوه، امید و خون تازه ای در رگ های خشکیده ملت های مظلوم و مستضعف جهان جاری ساختند و مردم جهان را به اندیشه ای نوین و تأثیرگذار برای ساختن جامعه ای نوین و اسلامی دلگرم و امیدوار کردند. در پی این حرکت به تمامی مردم آزاده جهان و به‌ویژه مسلمانان ثابت شد که آموزه های اسلام ناب محمدی (ص) پشتوانه و رهایی‌بخش جهانیان است.

اینجانب به عنوان سربازی کوچک در جبهه‌ی اقتصادی ضمن گرامیداشت روز جمهوری اسلامی، امیدوارم به برکت مجاهدت و همراهی مردم غیور و شهید پرور کشورمان و تلاشهای همه‌ی اقشار اجتماعی، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پر افتخارتر از گذشته مسیر بالندگی و پیشرفت خود را طی کند تا با گذر از پیچ‌های تاریخی بیش از پیش شاهد درخشش ایران اسلامی در عرصه‌ی داخلی و بین‌المللی باشیم.

 

▫️محمد علی دادور

▫️مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :