بالا

پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت روز زمین پاک

تاریخ: 02 اردیبهشت، 1400
پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت روز زمین پاک

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در پیامی روز جهانی زمین پاک را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد تا همگان با اجرای تفکری سیستمی در راستای شعار جهانی «احیای زمین، افزایش بهره‌وری برای توسعه‌ پایدار» تلاش کنند.

ه گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، در متن پیام محمدعلی دادور مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت روز جهانی زمین پاک آمده است:
زمین میراث مشترک همه نسل‌هاست و خداوند متعال در قرآن کریم و در آموزه‌های خود بر مصونیت طبیعت و منابع طبیعی و تعادل زیست‌محیطی از هرگونه تجاوز و تعدی تأکید ورزیده و تجاوز و تعدی به طبیعت را افساد در زمین و موجب عذاب اخروی و مسئولیت دنیوی دانسته است.
ازاین‌رو بر ماست تا با تمام توان در راستای حفظ و نگاهداشت این مواهب خدادادی کوشا باشیم چراکه زمین ظرفیتی مکفی برای برآورده کردن نیازهای تمام موجودات دارد و ضربه زدن به این ثروت بزرگ، تضییع حقوق تمام آفریده‌های پروردگار مهربان است.
در ابرپالایشگاه ستاره خلیج‌فارس نیز به‌عنوان صنعتی پیشرو در رعایت الزامات زیست‌محیطی، همواره سعی شده است تا با اجرای سیستم‌های نوین در مدیریت فضای سبز، حفاظت از منابع خاکی، حفاظت از منابع آبی، مدیریت مصرف انرژی، بازیافت و از همه مهم‌تر فرهنگ‌سازی در راستای حراست از محیط‌زیست گام برداشته شود و تولید قریب به 47 میلیون لیتر بنزین پاک با استانداردی بالاتر از یورو 5 نشانه‌ی اهتمام این پالایشگاه در احترام به محیط‌زیست است.
در این مجال ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن روز جهانی زمین پاک، امیدوارم همگان با تفکری سیستمی در راستای شعار جهانی «احیای زمین، افزایش بهره‌وری برای توسعه‌ پایدار» تلاش کنند تا نه‌تنها در اين روز بلكه در تمامي روزهاي سال شاهد اجرای این شعار و ترویج فرهنگ حفاظت از محیط‌زیست در میان تمامي اقشار جامعه باشیم.

و من الله التوفیق

محمدعلی دادور
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :