شرکت نفت ستاره خلیج فارس - هدیه‌ی ستاره خلیج فارس به شبکه‌ی درمان هرمزگان
بالا

هدیه‌ی ستاره خلیج فارس به شبکه‌ی درمان هرمزگان

تاریخ: 22 اردیبهشت، 1400
هدیه‌ی ستاره خلیج فارس به شبکه‌ی درمان هرمزگان

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از اهدای 10 تخت ICU، و 10 دستگاه مانیتور علائم حیاتی بیمار، 16 دستگاه ساکشن جراحی و دو دستگاه بلادگاز به شبکه‌ی درمان هرمزگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، «محمدعلی دادور» در حاشیه‌ی اهدای هدیه‌ی سلامت از سوی شرکت نفت ستاره خلیج فارس به شبکه‌ی بهداشت و درمان استان هرمزگان که با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد، گفت: شرکت نفت ستاره خلیج فارس خود را در برابر مردم ایران اسلامی به‌ویژه یکایک هرمزگان‌نشینان متعهد می‌داند و این وعده را می‌دهد که به سهم خود در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی هیچ‌گاه کوتاهی نکند و ادامه‌ی ساخت بیمارستان 264 تخت‌خوابی نفت ستاره خلیج فارس نشانه‌ای از اهمیت این حوزه است.
وی افزود: شرکت نفت ستاره خلیج فارس در کنار رسالت اصلی خود که تأمین امنیت سبد سوخت کشور است، همواره سعی داشته است تا در راستای ارتقا سطح زندگی جوامع محلی گام بردارد و امیدواریم این اقدامات به افزایش رضایت عمومی، بالا رفتن سرمايه اجتماعي و سرعت بخشي و کیفی‌سازی خدمات ارائه‌شده به مردم ایران و دریادلان هرمزگانی بیانجامد.
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در ادامه در تشریح اقدام اخیر این شرکت در اهدای تجهیزات بیمارستانی به شبکه‌ی درمان هرمزگان نیز بیان داشت: با توجه به کاستی‌های موجود در حوزه‌ی بهداشت و درمان هرمزگان و در راستای قدردانی از زحمات کادر درمان استان 10 تخت ICU، و 10 دستگاه مانیتور علائم حیاتی بیمار، 16 دستگاه ساکشن جراحی و دو دستگاه بلادگاز را به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تقدیم کردیم که ارزش ریالی این تجهیزات قریب به 13 میلیارد است.
دادور در پایان ارتقای سطح آگاهی خانواده بزرگ ستاره خلیج فارس در مقابله با کرونا، اعطای روزانه‌ی لوازم پیشگیرانه، اجرای پروتکل‌های شدید بهداشتی و توسعه و تجهیز بهداری این شرکت را اقداماتی اثرگذار خواند و افزود: امیدواریم این اقدامات سبب کاهش بار مراجعات به مراکز درمانی شهر بندرعباس شود و به سهم خود بتوانیم باری را از دوش مدافعان سلامت هرمزگان برداریم.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :