شرکت نفت ستاره خلیج فارس - هفته موفق ستاره خلیج‌فارس در رینگ بین‌المللی بورس انرژی ایران
بالا

هفته موفق ستاره خلیج‌فارس در رینگ بین‌المللی بورس انرژی ایران

تاریخ: 30 اردیبهشت، 1400
هفته موفق ستاره خلیج‌فارس در رینگ بین‌المللی بورس انرژی ایران

مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به تشریح دو عرضه‌ی موفق این شرکت در رینگ بین‌الملل بورس انرژی پرداخت و تأکید کرد: ستاره خلیج‌فارس به سبب حجم تولید، اصلی‌ترین تعیین‌کننده‌ی قیمت نفتا در منطقه خلیج‌فارس و در بورس انرژی کشور است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، «رضا کارآمد» در تشریح عرضه‌ی موفق نفتای سبک شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در رینگ بین‌الملل بورس انرژی بیان داشت: این عرضه روز گذشته با حجم 60 هزار متریک تن صورت پذیرفت که با استقبال فعالان بازار مواجه شد و کماکان قیمت فروش نفتای پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس بالاترین قیمت صادراتی فروش نفتا در ایران است و این فروش از تثبیت بازار فراورده نفتای شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در شرق آسیا حکایت دارد.

وی در ادامه یکی دیگر از عرضه‌های اخیر شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در رینگ بین‌الملل را عرضه‌ی Heavy End یا برش سنگین این پالایشگاه عنوان کرد و افزود: این فرآورده نیز برای کشف قیمت به تناژ 620 هزار بشکه در بورس انرژی ایران عرضه شد که عرضه‌ای موفق و کم‌سابقه در تاریخ بورس انرژی کشور بود.

مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، عرضه‌ی فرآورده‌ها در بورس انرژی را سبب شفافیت بیشتر در نحوه‌ی فروش محصولات دانست و تأکید کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های اصولی و استفاده از تمام ظرفیت‌ها شاهد فعالیت گسترده‌تر و درخشش بیشتر ستاره خلیج‌فارس در بورس انرژی باشیم.

کارآمد در پایان ابرپالایشگاه ستاره خلیج‌فارس را به سبب حجم تولید، برنامه‌ریزی مدون و تحلیل و رصد بازار هدف، اصلی‌ترین تعیین‌کننده‌ی قیمت فراورده‌های ویژه به خصوص نفتا در بورس انرژی معرفی کرد و اظهار داشت: علی‌رغم فشار استکبار جهانی، با حداکثر بهره‌گیری از توان داخلی و ظرفیت‌های موجود توانستیم نقش مؤثری را در تأمین سبد سوخت کشور، تهیه خوراک صنایع پتروشیمی و همچنین صادرات فرآورده‌های ویژه در بازار جهانی ایفا کنیم و امیدواریم در سال پیش رو نیز همچون گذشته به پشتوانه‌ی تلاش و روحیه‌ی جهادی همکاران و شناسایی بازارهای جدید مصرف و تمرکز بر مقاصد جدید صادراتی شاهد افزایش ارزآوری برای ایران اسلامی باشیم.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :