شرکت نفت ستاره خلیج فارس - بازدید امام جمعه قشم از ابرپالایشگاه ستاره خلیج‌فارس
بالا

بازدید امام جمعه قشم از ابرپالایشگاه ستاره خلیج‌فارس

تاریخ: 21 شهریور، 1400
بازدید امام جمعه قشم از ابرپالایشگاه ستاره خلیج‌فارس

امام جمعه قشم گفت: مدیریت جهادی در پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر مجموعه‌ها باشد که باعث سرافرازی و افتخارآفرینی برای ایران اسلامی‌ شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، حجت‌الاسلام حاجبی در بازدید شب گذشته خود از ابرپالایشگاه ستاره خلیج‌فارس، بیان کرد: پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس از با عظمت‌ترین مجموعه‌های صنعتی کشور است که باعث ایجاد امید در کشور است.

وی ادامه داد: مدیریت جهادی در پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر مجموعه‌ها باشد که باعث سرافرازی و افتخارآفرینی برای ایران اسلامی‌ شده است.

امام جمعه قشم افزود: نگاه ما به مجموعه پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس به عنوان بزرگ‌ترین بنگاه اقتصادی در منطقه باید تغییر پیدا کند و با ایجاد صنایع پایین دستی در استان زمینه ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی فراهم آورد که بدون شک این امر به توسعه استان هرمزگان منجر می‌شود.

وی اضافه کرد: با ایجاد صنایع پایین دستی در استان می‌توان مشکل بیکاری جوانان را مرتفع کرد و ارزش افزوده بیشتری را برای ایران اسلامی رقم زد.

وی در پایان این بازدید ضمن خداقوت به تلاش‌های شبانه‌روزی جهادگران این مجموعه عظیم نفتی به تحسین دستاوردهای بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان پرداخت.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :