شرکت نفت ستاره خلیج فارس - آغاز واکسیناسیون کارکنان شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس
بالا

آغاز واکسیناسیون کارکنان شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس

تاریخ: 28 شهریور، 1400
آغاز واکسیناسیون کارکنان شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس

واکسیناسیون کارکنان شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس علیه ویروس کرونا در پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، با هدف قطع زنجیره انتشار کرونا، حفظ سلامت کارکنان و استمرار ایمن تولید، واکسیناسیون کارکنان بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان علیه کرونا آغاز شد.

در روز آغاز واکسیناسیون که با استقبال گسترده پرسنل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس رو به رو بود، در راستای تشویق پرسنل به انجام واکسیناسیون، مدیران این شرکت از افراد پیشگام برای تزریق واکسن بودند.

در این طرح که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در حال اجرا است، روزانه 450 نفر از کارکنان پرتلاش پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس دوز اول واکسن خود را دریافت می‌کنند.

با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بنا است تمامی کارکنان شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس طی روزهای آتی واکسینه شوند تا با سلامت کامل، تضمین امنیت سبد سوخت کشور را به ارمغان آورند.

گفتنی است پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس با بالغ بر 4 هزار نفر پرسنل جوان، وظیفه خطیر تولید و تضمین امنیت نیمی از سبد سوخت کشور را ایفا می‌کند و سلامت کارکنان آن از اولویت‌های مدیران این مجموعه به شمار می‌رود.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :