شرکت نفت ستاره خلیج فارس - پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت هفته دفاع مقدس
بالا

پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت هفته دفاع مقدس

تاریخ: 31 شهریور، 1400
پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت هفته دفاع مقدس

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، در متن پیام محمدعلی دادور آمده است:

هفته دفاع مقدس از نقاط عطف تاریخ کشورمان و یادآور دلاورمردی ها، از خودگذشتگی ها و رشادت‌هایی است که همواره در حافظه این سرزمین و مردم شریف آن جاودانه خواهد بود.

هشت سال دفاع، ایستادگی، ایثار و رشادت شیرزنان و دلیرمردان ایران اسلامی در برابر ظلم و استکبار، نشانه ولایت‌پذیری مردم ایران اسلامی است که با رهنمودهای معمار کبیر انقلاب از آن سربلند و پیروز بیرون آمدند.

حماسه‌آفرینان دفاع مقدس، کسانی بودند که فرهنگ «کُلُّ یَومٍ عاشورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا» را در هشت سال دفاع مقدس جاری کردند و در برابر همه زورگویان جهان، حماسه‌ای را آفریدند که تا همیشه تاریخ، نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخار ‌می‌کنند.

این‌جانب فرارسیدن هفته دفاع مقدس كه نشان مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جان‌فشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به آحاد ملت شهیدپرور ايران اسلامی به‌خصوص دریادلان هرمزگان و خانواده معزز ستاره خلیج‌فارس تبريك عرض کرده و از خداوند متعال توفيق ادامه راه شهيدان را برای همگان مسئلت دارم.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :