شرکت نفت ستاره خلیج فارس - شرکت نفت ستاره خلیج فارس رهایی بخش زندانیان جرائم غیر عمد
بالا

شرکت نفت ستاره خلیج فارس رهایی بخش زندانیان جرائم غیر عمد

تاریخ: 18 آبان، 1400
شرکت نفت ستاره خلیج فارس رهایی بخش زندانیان جرائم غیر عمد

شرکت نفت ستاره خلیج فارس در سال جاری تاکنون 1 میلیارد و 760 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس ابراز کرد: با تدبیر مدیرعامل طی سالیان اخیر هزینه‌های خرید گل و شیرینی در مناسبت‌های مختلف از جمله فوت، انتصابات و دیگر مناسبت‌ها از سوی این شرکت صرف آزادی زندانیان جرائم غیر عمد می‌شود.

نرگس صداقت بیان کرد: آزادی زندانیان جرائم غیر عمد علاوه بر اینکه اجر اخروی دارد می‌تواند به کاهش آسیب‌های اجتماعی بیانجامد و سلامت عمومی جامعه را ارتقا دهد.

وی افزود: از ابتدای سال 1400 تاکنون در راستای اجرای این مهم مبلغ 1 میلیارد و 760 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد از سوی شرکت نفت ستاره خلیج فارس اختصاص داده شده است.

صداقت خاطرنشان کرد: امیدواریم این اقدام حسنه بتواند به عنوان الگو در سطح جامعه ترویج شود و افراد و شرکت‌های حقیقی و حقوقی با ورود به این حوزه زندگی دوباره را به زندانیان جرائم غیر عمد و خانواده آنان هدیه دهند.

وی خاطرنشان کرد: شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به‌عنوان بزرگ‌ترین تأمین‌کننده سبد سوخت کشور و بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان، علاوه بر تضمین امنیت تأمین سبد سوخت کشور، عدالت محوری و توجه به مسئولیت‌های اجتماعی را سرلوحه‌ی خود قرار داده است.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس گفت: «به برای شما بودن افتخار می‌کنیم» تنها شعاری برآمده از ذهن و زبان مدیران شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس نیست و همگان اذعان دارند که این شرکت علاوه بر اشتغال‌زایی گسترده در جنوب کشور که به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم به کاهش آسیب‌های اجتماعی منجر شده است، توجه به مسئولیت‌های اجتماعی را نیز همواره مدنظر قرار داده است.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :