شرکت نفت ستاره خلیج فارس - ستاره خلیج فارس از زیرساخت‌های استراتژیک کشور است
بالا

ستاره خلیج فارس از زیرساخت‌های استراتژیک کشور است

تاریخ: 11 شهریور، 1398
ستاره خلیج فارس از زیرساخت‌های استراتژیک کشور است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل در حاشیه بازدید از پالایشگاه ستاره خلیج فارس، این پالایشگاه را در زمره‌ی زیرساخت‌های استراتژیک کشور قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، سردار «غلامرضا جلالی» به همراه جمعی از کارشناسان حوزه‌ی پدافند غیرعامل و مسئولان استانی از پالایشگاه ستاره خلیج فارس بازدید کرد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور ضمن باعظمت خواندن ابرپالایشگاه ستاره خلیج فارس و تاکید بر نقش ویژه آن در توازن انرژی منطقه، بیان داشت: با توجه به اهمیت پالایشگاه‌ها به عنوان زیرساختهای‌ استراتژیک کشور اجرای مانورهای منظم برای ارتقای پایداری و تاب‌آوری یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

وی اضافه کرد: برگزاری مانورهای منظم ارزیابی وضعیت در پالایشگاه‌ها از منظر پدافند غیرعامل امری اساسی و ضروری است که حتما باید در برنامه‌های سالانه در نظر گرفته شود.

جلالی در پایان ضمن ارائه‌ی پیشنهاد برگزاری رزمایش سایبری در پالایشگاه ستاره خلیج فارس، آمادگی این پالایشگاه در مقابله با مخاطرات را مورد ستایش قرار داد و گفت: نکته ای که بسیار اهمیت دارد آمادگی کارکنان در پاسخ‌گویی به حوادث و حفظ کارکرد پالایشگاه است که این کار با آموزش، تمرین و تکرار در قالب رزمایش محقق می‌شود.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :