شرکت نفت ستاره خلیج فارس - پیام تسلیت مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی
بالا

پیام تسلیت مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

تاریخ: 18 شهریور، 1398
پیام تسلیت مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

مردم شریف ایران، دریادلان هرمزگانی و خانواده معزز شرکت نفت ستاره خلیج فارس
حماسه تاسوعا و عاشورا حماسه‌ای بس بزرگ از انسان‌هایی الهی است که اندیشه‌ی انسان مادی هیچ گاه نخواهد توانست به درک واقعی آن برسد. نهضت حسینی و حادثه جانسوز عاشورا آن‌چنان بر قلب ها تأثیر گذاشته است که هر سال با فرا رسیدن ماه محرم، خون پاک شهیدان عظیم الشان کربلا، در رگ‌های تاریخ جوششی تازه می‌یابد و عاشقان دلسوخته‌ی حق و حق‌طلبی را شوریده‌تر و تشنگان محبت اهل بیت را شیفته‌تر می‌سازد.
بی‌تردید آن‌چه از این واقعه بزرگ می‌توان درس گرفت و در واقع مهم‌ترین عامل جاودانگی حرکت عظیم سید الشهدا (ع) به حساب می‌آید، زنده نگاه داشتن اسلام و مبانی ریشه‌ای و اعتقادی آن است که اگر نگاه نافذ امام حسین (ع) و دور اندیشی ایشان نبود چه بسا امروز با این صلابت و هیمنه،‌ در جهان معاصر با همه پیچیدگی‌ها و ظرایف و نکاتش،‌ از شریعت اسلام جز نامی باقی نمی‌ماند و تدبیر دشمنان در عقیم ساختن دین مبین اسلام،‌ به ثمر می‌نشست.
اینجانب فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین( ع) و یاران با وفایش را به همه عاشقان و مریدان آن حضرت به‌ویژه مردم شریف ایران، دریادلان هرمزگان و خانواده معزز شرکت نفت ستاره خلیج فارس تسلیت عرض می‌کنم و عزت و سربلندی اسلام و مسلمین در سایه‌ی توجهات حضرت ولی عصر(عج) را از درگاه ایزد منان خواستارم.

▪محمدعلی دادور
▪مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت نفت ستاره خلیج فارس

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :