شرکت نفت ستاره خلیج فارس - پروژه
بالا
درباره پروژه

بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس

هم اکنون عملیات ساخت بیمارستان 264 تخت‌خوابی ستاره خلیج فارس در حال پیگیری است و با توجه به حساسیت این پروژه برای مردم شریف هرمزگان به ویژه مردم شهر بندرعباس با نهایت دقت و سرعت امور در حال پیگیری است تا هدیه‌ای ماندگار برای مردم این خطه از ایران اسلامی باشد.

 این بیمارستان با زیربنای نهایی 26 هزار مترمربع در محوطه‌ی ساختمان اصلی بیمارستان شهید محمدی بندرعباس در حال ساخت است تا بتواند به سهم خود کاستی‌های بخش بهداشت و درمان استان را جبران کند.

 بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس با احتساب زیرزمین دارای هفت طبقه است و شامل بخش‌های آزمایشگاه فیزیولوژی (پاراکلینیک قلب، پاراکلینیک مغز و اعصاب، پاراکلینیک ریه)، فیزیوتراپی، 10 اتاق عمل، داروخانه، سالن اجتماعات و بخش آموزشی با 350 صندلی، ICU، POST CCU، CCU و  POST ICU، تأسیسات، تصویربرداری، امحاء زباله، انبار مرکزی، رختشویخانه، استریل مرکزی، آشپزخانه، غذاخوری و رختکن مرکزی کارکنان می‌شود.

در بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس بخش اندوسکوپی شامل قسمت‌های اندوسکپی، برونکوسکپی، کلونوسکپی و بخش تصویربرداری شامل ماموگرافی، فلوروسکپی و OPG است و توزیع تخت‌ها نیز به صورت 168 تخت بستری در هفت بخش 24 تخت‌خوابی، 70 تخت مراقبت ویژه و مراقبت ویژه متوسط و 36 تخت بستری در  بخش ایزوله است.

 شرکت نفت ستاره خلیج فارس با متعهد دانستن خود در برابر یکایک هرمزگان‌نشینان ارجمند این وعده را می‌دهد که به سهم خود در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی کوتاهی نکند و تا پایان بر اجرای کیفی و تجهیز این پروژه‌ی عظیم درمانی اهتمامی ویژه داشته باشد.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :